Telekomunikačná technika

Telekomunikačná technika zaznamenala v posledných rokoch takmer technickú revolúciu, hlavne v oblasti mobilnej komunikácie. Rovnako však aj klasická "káblová" komunikácia napreduje vo vývoji a tým aj v ponúkaných službách. Zavádzanie širokopásmových služieb, integráciou telekomunikácií s obrazovými a televíznymi prenosmi, ale predovšetkým začlenenie rýchlych prenosov dát, vrátane sietí LAN, vytvára jedinečnú možnosť spojenia sa do jednotného komunikačného systému.

Spoločnosť GAVEMONT v oblasti telekomunikačných systémov poskytuje komplexné služby od návrhu technického riešenia, cez dodávku a inštaláciu zariadenia, až po servis.

V oblasti pobočkových ústrední Vám ponúkame digitálne aj analógové systémy od renomovaných výrobcov ALCATEL ,PANASONIC, 2N Ateus.

Systémy a riešenia od spoločnosi ALCATEL sú v súčasnosti technologickou špičkou na trhu. Vieme Vám navrhnúť a zrealizovať systém od jedného, až po niekoľko tisíc užívateľov a samozrejmosťou sú riešenia VOIP a DECT. Vynikajú množstvom základných a doplnkových služieb a rovnako aj ponukou novej rady moderných telefónnych prístrojov.

V našej ponuke nechýba ani bežná telekomunikačná technika ako

- GSM brány, analógové aj ISDN
- telefóny, analógové aj digitálne
- faxy
- prenosné telefóny, systémy DECT
- náhlavné súpravy a odposluchy

a iné produkty od výrobcov ako Panasonic, Siemens, Data.