Interiérová tvorba, rekonštrukcia

Našu existenciu na trhu sprevádza spokojnosť našich zákazníkov, rýchlosť a kvalita vykonaných rekonštrukcií bytov a domov. Rekonštrukcie bytov, domov, bytových jadier a kúpeľní sú ďalším predmetom našej činnosti.

Výmena bytového jadra sa vykonáva počas normálneho chodu rodinného života v rekonštruovanom byte či dome. Pri rekonštrukcií bytového jadra alebo rodinného domu používame materiály, ktoré zodpovedajú normám. Dovoz a  odvoz stavebného materiálu zabezpečíme vlastnými vozidlami. Vďaka dobrej organizácií a postupnosti prác, Vám vymeníme bytové jadro s garanciou kvality. 

Vykonáme bezplatnú obhliadku na požiadanie zákazníka  vypracujeme rozpočet na Vaše požiadavky a po dohode uzatvoríme zmluvu. 

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v odbore Vám radi poradíme s riešením Vašej kúpeľne, či bytového jadra vo veciach vzhľadu, a rozmiestnenia príslušných zariadení, ako aj kvality obkladov a iných doplnkov.

Vykonávame a ponúkame všetky remeselnícke práce:
- búracie
- murárske
- vodoinštalačné
- elektroinštalačné
- maliarske
- stolárske

Vieme Vám poradiť a zrealizovať výmenu elektroinštalácie v celom byte, rodinnom dome s predložením revíznej správy,  realizáciu kuchynských liniek vyrobených našimi stolármi na mieru podľa Vašich predstáv a vkusu.

Zároveň ponúkame výrobu drevených euro okien, dverí, zárubní, ktoré  sú vyhotovené z vybraného kvalitného dreva spracovaného najmodernejšími postupmi spĺňajúc Európske bezpečnostné normy.
Aké koľvek dvere a okná sú vyrábané tak, aby splynuli s Vaším domovom.

Veríme, že naše dvere a okná sa stanú súčasťou Vášho domova.